DOPRAVA ZDARMA U OBJEDNÁVEK NAD 1.000,- Kč

Purly KOLAGEN na pleť, 240g

Podporuje pružnost a dokonalou hydrataci pokožky. Přispívá k růstu pevných nehtů a silných vlasů. Jahodový nápoj s kolagenem, kyselinou hyaluronovou a vitamínem C.

Nová receptura s obsahem jahod sušených mrazem.

429 Kč
Kategorie: DOPLŇKY STRAVY
CHYSTÁME PRO VÁS (2)
Novinka Tip

DENNÍ DÁVKA OBSAHUJE  (1 lžíce rozpustného prášku)

5000 mg       hydrolyzovaného hovězího kolagenu = kolagenních peptidů

   120 mg       kyseliny hyaluronové

    55 mg        vitamínu C, který podporuje využitelnost a vstřebávání kolagenu

 1250 mg       ovocného prášku z jahod

 1250 mg       březového cukru s přirozenou chutí a sníženým obsahem kalorií

 

Balení 240g vystačí na 30 dní.

Denně se užívá 1 lžíce prášku (8 g) rozmíchaná v 75-100 ml rostlinného nebo živočišného mléka, vody, jogurtu apod.

 

PROČ PRAVIDELNĚ DOPLŇOVAT KOLAGEN A KYSELINU HYALURONOVOU

Kolem třicátého roku života naše tělo začíná snižovat produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové. Jedná se o dvě látky, které hrají klíčovou roli v pevnosti a hydrataci naší pokožky. 

 

HYDROLYZOVANÝ KOLAGEN - zajišťuje pevnost a pružnost naší pokožky, přispívá ke snížení tvorby vrásek, napomáhá k pevným nehtům a vlasům, podporuje dobrou kondici pohybového aparátu.

 

KYSELINA HYALURONOVÁ - vyplňuje prostor mezi buňkami v naší pleti a přirozeně přitahuje do pokožky vodu, díky tomu zvyšuje hydrataci a udržuje pokožku krásně  "naducanou". Při pravidelném užívání přispívá ke snížení hloubky vrásek. 

 

VITAMÍN C - přispívá k normální tvorbě kolagenu pro normální funkci kůže.  Souběžné podávání společně s kolagenem zlepšuje jeho využití a podporuje pevnost pokožky

 

Pravidelné doplňování příjmu těchto látek se stalo standardem žen, kterým záleží na stavu své pleti. Pokud toužíte po co nejdelším udržení krásné pevné pleti, silných vlasů a nehtů, je zařazení užívání kolagenu a kyseliny hyaluronové do denní rutiny ta správná cesta. 

 

VÝHODY Purly KOLAGEN

✓ jednoduché balení do znovu uzavíratelného sáčku, umožnilo snížení nákladů na výrobu a díky tomu vám můžeme nabídnout Purly KOLAGEN za velmi dostupnou cenu.

✓ skvělá ovocná chuť, bez jakéhokoliv zápachu nebo příchuti rybiny. Přidáním Purly KOLAGEN do mléka během minutky vykouzlíte vynikající jahodový koktejl nebo smoothie. 

✓ ve složení je vitamín C, který je důležitý pro vstřebávání kolagenu. Díky tomu při užívání Purly KOLAGEN nemusíte doplňovat samostatný vitamín C v tabletách (tak jako je tomu u mnoha jiných výrobků).

✓ vysoký obsah účinných látek v denní dávce za bezkonkurenční cenu. Pokud vybíráte ten nejlepší kolagen pro svoji krásu nezapomeňte na porovnání množství látek v denní dávce, které je zcela zásadní pro dosažení požadovaného efektu na vaši plet, vlasy i nehty. 

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Zpět do obchodu